Kosmetyki Estee Lauder – co wybrać w sezonie zimowym?

Kosmetyki Estee Lauder cieszą się ogromną popularnością, i to nie bez powodu. Słynna, nieżyjąca już miliarderka – Estee Lauder, założyła sklep z produktami kosmetycznymi, gdy miała 37 lat. Początkowo sprzedawała kremy do twarzy, które produkowała we własnej kuchni, ale na przestrzeni lat zbudowała prawdziwe imperium.

sklep z kosmetykami Estee Lauder

Jakie kremy Estee Lauder wybrać na zimę?

Podstawą pielęgnacji cery jest oczywiście krem do twarzy. Nawet osoby nieprzejmujące się pielęgnacją skóry wiedzą, że krem do twarzy do podstawa! Na dzień można wybrać krem Estee Lauder Day Wear, skierowany do wszystkich rodzajów skóry, z filtrem SPF 15, który jest kremem długotrwałym, nawilżającym, o działaniu anti-aging, a co ważne – nie zawiera parabenów, substancji oleistych, ani siarczanów.

Do pielęgnacji okolic oczu możemy wybrać z kosmetyków Estee Lauder krem Advanced Night Repair Eye. Jest to krem nawilżający, o działaniu anti-aging, niwelującym cienie pod oczami, przeznaczony do skóry powyżej 30 roku życia.

Jakie kosmetyki Estee Lauder wybrać zimą na niedoskonałości cery?

Wiele osób boryka się z różnego rodzaju niedoskonałościami skóry. Ale na to są już kosmetyki! Na pierwszy ogień można wypróbować krem BB Revitalizing Supreme CC. Jest to krem przeznaczony do każdego rodzaju skóry, który nie tylko posiada właściwości anti-aging i nawilżające, ale, przede wszystkim, zapewnia wyrównanie koloru, charakteryzujący się łagodnym kryciem.

Osoby, które potrzebują mocniejszego stopnia krycia skóry powinny wybrać kosmetyk z serii Estee Lauder Double Wear, wśród których znajduje się: podkład Double Wear, podkład Double Wear light, oraz puder matujący Double Wear. Są to kosmetyki przeznaczone do mocniejszego tuszowania niedoskonałości cery, charakteryzujące się dużym stopniem matowania cery. Znajdziemy je w odsłonach naprawdę wielu odcieni, dopasowanych do różnego rodzaju karnacji.

Każdy znajdzie coś dla siebie w ofercie kosmetyków Estee Lauder. O naszą skórę należy dbać oczywiście przez cały rok, ale szczególnie zimą narażeni jesteśmy na niekorzystne czynniki zewnętrzne. Estee Lauder wychodzi nam naprzeciw i oferuje bogaty wybór kosmetyków doskonałych podczas zimy (i nie tylko).